Taxi Bratislava Nonstop
Platba kartou v každom vozidle taxi Bratislava

Platba kartou v každom vozidle

 

02 16/202

Taxi Bratislava III. Nové mesto

Objednajte si odvoz aj vo vašej lokalite. Dopravíme vás bezpečne, spoľahlivo a za výhodnú cenu. Silný partner v oblasti prepravy taxi-Bratislava.

Taxi Bratislava III. Nové mesto

Objednajte si taxík aj vo vašej lokalite. Zabezpečíme Vám odvoz za dobrú cenu. Sme rýchli a profesionálny, dokážeme flexibilne a pružne reagovať na rôzne požiadavky v rámci prepravy. Naša služba je k dispozícií 24 hodín 7dní v týždni. 

Široká ponuka služieb

Sme silný partner v oblasti prepravy, dlhoročné skúsenosti z nás robia ideálneho partnera na cestách. Skúsený a profesionálny vodiči, a vozidla prémiových značiek.

Taxi Bratislava

Taxi Bratislava
Taxi Bratislava Nonstop

Zavolajte nám a objednajte si taxi

Taxi nonstop Bratislava

Taxi Bratislava Nonstop 0911 516 202

Taxi nonstop Bratislava

Bratislava a okolie

Lokality

Bratislava, Ružinov, Staré mesto, Nové Mesto, Petržalka, Dúbravka, Karlová Ves,  Podunajské biskupice, Vrakuňa, Rača, Vajnori, Devín,

Rovinka, Dunajská lužná, Miloslavov, Alžbetín dvor, Košariská, Studene, Most pri Bratislave, Hviezdoslavov, Kvetoslavov, Šamorín, Kalinkovo, Hamuliakovo, Malinovo, Zálesie, Štvrtok na ostrove, Ivanka pri Dunaji, Bernolákovo, Senec, Chorvátsky grob, Slovenský grob, Čierna voda, Záhorska Bystrica, Stupava, Rusovce, Jarovce, Čunovo, Rajka.

Taxi Bratislava Nonstop