Taxi Bratislava Nonstop
Platba kartou v každom vozidle taxi Bratislava

Platba kartou v každom vozidle

 

02 16/202

Svadbobná preprava

Plánovanie svadby je náročná udalosť, pomôžeme Vám a odbremeníme Vás od starostí a prepravíme Vás aj vašich hostí.

Taxi na svadbu

Odvoz na svadbu?

Jeden z najkrajších dni vo vašom živote je svadba! Je to náročná udalosť, máte plnú hlavu starostí z prípravami a na záver je tu „preprava hostí“ a v tom Vám radi pomôžeme, bohaté skúsenosti nám ukázali ako vám zabezpečíme odvoz Vás aj vašich hostí na miesto svadby aj zo svadby. 

Možností je viac vieme pristaviť aj viacero vozidiel, vieme Vám pomôcť naplánovať rozvoz, prepravu a v neposlednom rade vás vieme odprevadiť na krásnom vozidle až priamo pred miesto kde si poviete svoje áno. 

Odvoz vás aj vaších hostí

Taxi na svadbu

Ako to funguje ? Je to jednoduché zavoláte nám na číslo 02/16 202

Objednanie služby „Taxi na svadbu“

  • Zavolajte nám 
  • Upresnite nám vašú situáciu počet hostí na vašej svadbe
  • Spoločne to spolu doladíme
  • Pristavenie vozidla/vozidiel na vašu veľlkú udalosť

Cena ?

1h/20€ + 1km/1€

Minimálna objednávka na 1 auto sú 4hodiny.  Ceny sú ohľadom svadby len orientačné všetko je to vopred o dohode a podľa okolností. Kontaktujte nás.

5/5

Silný partner v oblasti prepravy

Bratislava a okolie

Lokality

Bratislava, Ružinov, Staré mesto, Nové Mesto, Petržalka, Dúbravka, Karlová Ves,  Podunajské biskupice, Vrakuňa, Rača, Vajnori, Devín,

Rovinka, Dunajská lužná, Miloslavov, Alžbetín dvor, Košariská, Studene, Most pri Bratislave, Hviezdoslavov, Kvetoslavov, Šamorín, Kalinkovo, Hamuliakovo, Malinovo, Zálesie, Štvrtok na ostrove, Ivanka pri Dunaji, Bernolákovo, Senec, Chorvátsky grob, Slovenský grob, Čierna voda, Záhorska Bystrica, Stupava, Rusovce, Jarovce, Čunovo, Rajka.

Taxi Bratislava Nonstop