Taxi Bratislava Nonstop
Platba kartou v každom vozidle taxi Bratislava

Platba kartou v každom vozidle

 

02 16/202

Odvoz na letisko Viedeň ? Nech sa páči ste na správnej adrese. Jazda na letisko Viedeň je s nami rýchla a bezpečná preto preferujeme jazdy po dialnici . Odvoz na letisko alebo z letiska zabezpečujeme každý deň, môžete nás kontaktovať 24 hodín denne aj počas sviatkov. Sme Taxi Bratislava Nonstop.

Letisko Viedeň - Schwechat

Taxi na Letisko Schwechat je z top 3. najčastejšie jazdených transferov. Jedná sa o významné letisko v blízkosti hlavného mesta Rakúska Viedeň, a necelých 70kilometrov od hlavného mesta Bratislava. Neoplatí sa cestovať vlastným autom, platiť predražené parkovné a strachovať sa kde auto necháte a či stihnete let. Zabudnite na to, zavolajte si nás.

Za super cenu

Odlietate zo Slovenska na dovolenku, za prácou alebo na pracovnú cestu ? Vybavte si to pohodlnejšie ako ísť autobusom alebo autom. Stavte na nás Taxi Bratislava nonstop istota kde Vám lietadlo neuletí. 

Stále neviete ako sa na letisko dopravíte ? Zavolajte nám, a sustredte sa na vašu batožinu a veci ktoré nesmiete zabudnúť. 

Koľko trvá cesta na Letisko Viedeň-Schwechat ?

V závislosti od času, premávky, a lokality odkiaľ idete je občas náročné určiť presný dojazd na letisko. Odporúčame zavolajte nám pokiaľ plánujete odlet alebo prílet alebo nám napíšte.

Orientačný čas z centra Bratislavy jazda po dialnci  na letisko schwechat je 35 až 45 minút v dennej premávke.

Príplatky z lokalít

Lokality príplatky letiská

 

10€ – Karlová Ves, Podunajské Biskupice, Vrakuňa, Rača, Vajnory, Ivanka pri Dunaji.

 

15€ – Jarovce, Dúbravka, Lamač, Dunajská lužná, Čierna voda, Chorvátsky Grob, Bernolákovo.

Online objednávka

Taxi na presný čas
Pristavenie vozidla na čas 100%

Odporúčame každému klientovi objednávať v dostatočnom predstihu minimálne 60minút pred zadaním časovanej objednávky nakoľko Vám chceme garantovať pristavenie vozidla musíme mať dostatočný priestor na zarezervovanie vozidla pre Vás. 

Platobné možnosti sú možne, jak platobnou kartou v každom vozidle tak aj hotovosťou.

Airport

Bratislava a okolie

Lokality

Bratislava, Ružinov, Staré mesto, Nové Mesto, Petržalka, Dúbravka, Karlová Ves,  Podunajské biskupice, Vrakuňa, Rača, Vajnori, Devín,

Rovinka, Dunajská lužná, Miloslavov, Alžbetín dvor, Košariská, Studene, Most pri Bratislave, Hviezdoslavov, Kvetoslavov, Šamorín, Kalinkovo, Hamuliakovo, Malinovo, Zálesie, Štvrtok na ostrove, Ivanka pri Dunaji, Bernolákovo, Senec, Chorvátsky grob, Slovenský grob, Čierna voda, Záhorska Bystrica, Stupava, Rusovce, Jarovce, Čunovo, Rajka.

Taxi Bratislava Nonstop

Silný partner v oblasti prepravy