Taxi Bratislava Nonstop
Platba kartou v každom vozidle taxi Bratislava

Platba kartou v každom vozidle

 

02 16/202

Odvoz na letisko Praha ? Nech sa páči ste na správnej adrese. Jazda na letisko Prahaje s nami rýchla a bezpečná preto preferujeme jazdy po dialnici . Odvoz na letisko alebo z letiska zabezpečujeme každý deň, môžete nás kontaktovať 24 hodín denne aj počas sviatkov. Sme Taxi Bratislava Nonstop.

Letisko Praha - Václava Havla

Pohodlný prevoz z letiska do destinácie: Naši skúsení vodiči vás bezpečne a spoľahlivo dovezieme z letiska priamo k vášmu cieľu v Prahe.

Prevoz z miesta do letiska: Poskytujeme pohodlný prevoz z miesta vášho ubytovania alebo iného bodu v Prahe priamo na letisko.

Rezervácie online: Môžete si jednoducho rezervovať taxi na letisko Praha cez náš online rezervačný systém. Stačí vyplniť potrebné údaje a máte svoju jazdu zabezpečenú.

Spoľahlivá a bezpečná služba: Sme zaviazaní k vašej bezpečnosti a spokojnosti. Naši vodiči sú profesionáli so skúsenosťami a naše vozidlá sú udržiavané v najlepšom stave.

Prijateľné ceny: Ponúkame konkurencieschopné ceny za naše taxi služby na letisko Praha, s jasným a transparentným cenníkom.

Užite si pohodlný a bezstarostný prevoz z/do letiska v Prahe s našou spoľahlivou taxi službou.

na letisko od 400 €

Odlietate zo Slovenska na dovolenku, za prácou alebo na pracovnú cestu ? Vybavte si to pohodlnejšie ako ísť autobusom alebo autom. Stavte na nás Taxi Bratislava nonstop istota kde Vám lietadlo neuletí. 

Stále neviete ako sa na letisko dopravíte ? Zavolajte nám, a sustredte sa na vašu batožinu a veci ktoré nesmiete zabudnúť. 

Koľko trvá cesta na Letisko Praha ?

V závislosti od času, premávky, a lokality odkiaľ idete je občas náročné určiť presný dojazd na letisko. Odporúčame zavolajte nám pokiaľ plánujete odlet alebo prílet alebo nám napíšte.

Orientačný čas z centra Bratislavy jazda po dialnci  na letisko Praha  je 3h až 4h  v dennej premávke.

Príplatky z lokalít

 

10€ – Karlová Ves, Podunajské Biskupice, Vrakuňa, Rača, Vajnory, Ivanka pri Dunaji.

 

15€- Jarovce, Dúbravka, Lamač, Dunajská lužná, Čierna voda, Chorvátsky Grob, Bernolákovo.

Online objednávka

Taxi na presný čas
Pristavenie vozidla na čas 100%

Odporúčame každému klientovi objednávať v dostatočnom predstihu minimálne 60minút pred zadaním časovanej objednávky nakoľko Vám chceme garantovať pristavenie vozidla musíme mať dostatočný priestor na zarezervovanie vozidla pre Vás. 

Platobné možnosti sú možne, jak platobnou kartou v každom vozidle tak aj hotovosťou.

Airport

Taxi na letisko

cena

Letisko Praha - Václava Havla

od 400€

Bratislava a okolie

Lokality

Bratislava, Ružinov, Staré mesto, Nové Mesto, Petržalka, Dúbravka, Karlová Ves,  Podunajské biskupice, Vrakuňa, Rača, Vajnori, Devín,

Rovinka, Dunajská lužná, Miloslavov, Alžbetín dvor, Košariská, Studene, Most pri Bratislave, Hviezdoslavov, Kvetoslavov, Šamorín, Kalinkovo, Hamuliakovo, Malinovo, Zálesie, Štvrtok na ostrove, Ivanka pri Dunaji, Bernolákovo, Senec, Chorvátsky grob, Slovenský grob, Čierna voda, Záhorska Bystrica, Stupava, Rusovce, Jarovce, Čunovo, Rajka.

Taxi Bratislava Nonstop

Silný partner v oblasti prepravy