Taxi Bratislava Nonstop
Platba kartou v každom vozidle taxi Bratislava

Platba kartou v každom vozidle

 

02 16/202

Taxi Bratislava

Objednajte si taxi do 5minút

Vysoká kvalita služieb - Taxi Bratislava

Nonstop služba 24/7

Taxi Bratislava Nonstop

Zavolajte nám a objednajte si auto do 5minút

Taxi nonstop Bratislava

Taxi Bratislava

Vitajte v našej taxi službe v Bratislave!

 

Ak hľadáte spoľahlivú a pohodlnú dopravu v Bratislave, ste na správnom mieste. Naša taxi spoločnosť je tu, aby vám poskytla profesionálnu a bezpečnú prepravu po celej Bratislave a jej okolí.

 

Naši skúsení vodiči sú odborníci vo svojom odbore a vždy sa snažia zabezpečiť vašu spokojnosť. S našimi modernými vozidlami a spoľahlivými službami vám garantujeme rýchlu a komfortnú jazdu.

 

Či už potrebujete taxi pre jednotlivca, skupinu alebo pre firemné účely, sme tu pre vás 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Môžete nás kontaktovať telefonicky alebo pomocou online rezervačného formulára, a my sa postaráme o to, aby sme vám poskytli taxi presne včas.

 

Naša spoločnosť sa tiež venuje letiskovým prepravám, preto ak prichádzate alebo odchádzate z bratislavského letiska, neváhajte nás kontaktovať. Ponúkame spoľahlivé letiskové transfery s odborným vodičom, ktorý vám pomôže s batožinou a zabezpečí pohodlie počas celej cesty.

 

Dôverujte nám vašu dopravu v Bratislave a užite si bezstarostné a pohodlné cestovanie. Sme tu, aby sme splnili vaše taxi potreby s profesionálnym prístupom a konkurencieschopnými cenami.

 

Neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes! Vaša spokojnosť je našou prioritou.

Typ služby Cena za 1km Nástupné Čakacia doba Minimálne jazdné
Štandardná jazda
1,50€
3€
0,50€/min
10€

Taxi Bratislava Nonstop 02/ 16 202

Taxi nonstop Bratislava

Bratislava a okolie

Lokality

Bratislava, Ružinov, Staré mesto, Nové Mesto, Petržalka, Dúbravka, Karlová Ves,  Podunajské biskupice, Vrakuňa, Rača, Vajnori, Devín,

Rovinka, Dunajská lužná, Miloslavov, Alžbetín dvor, Košariská, Studene, Most pri Bratislave, Hviezdoslavov, Kvetoslavov, Šamorín, Kalinkovo, Hamuliakovo, Malinovo, Zálesie, Štvrtok na ostrove, Ivanka pri Dunaji, Bernolákovo, Senec, Chorvátsky grob, Slovenský grob, Čierna voda, Záhorska Bystrica, Stupava, Rusovce, Jarovce, Čunovo, Rajka.

Taxi Bratislava Nonstop